Facebook Instagram

Автомобильные коврики

Автомобільні килимки - це в першу чергу запорука чистоти в автомобілі! Килимки - це незамінний елемент в автомобілі. Автомобільні килимки захищають від бруду, води і запал покриття підлоги в салоні. Особливо взимку коли сніг тане і вся вода збирається на килимку.

Автомобільні килимки бувають 4 видів: текстильні, гумові, поліуретанові і EVA. Килимки відрізняються між собою, кожен матеріал має свої особливості. В Україні існує сезонність використання того чи іншого виду автомобільних килимків.

Перший Вид - це килимки з автоковроліна. Це найпоширеніший вид Автомобіль, особливо в Європейських країнах. Для України килимки з автоковроліна підходять як в літній період так само вони дуже практичні в осінній і зимовий період через всмоктуючої здатності ворсу. Велюрові (текстильні, ворсові) Автомобіль діляться на два види. Перший вид виготовляється на основі, яка не пропускає воду.

Другий вид - це гумові і поліуретанові Автомобіль, вони бувають з бортиками і без них (плоскі). Гума різних виробників має різні хімічні і фізичні свойстава. Гумові килимки, як правило, дубеют взимку на морозі. Поліуретанові килимки мають на 80% недубеющій сплав, але також в сильний мороз тверднуть. Гумові та поліуретанові килимки не завжди можуть похвалитися асортиментом вибору кольору, випускаються чорними і темно-сірими.

Гумові килимки з часом починають виділяти шкідливі для організму речовини: сірковуглець, бензол, бутадієн, бутен. Дані Автомобіль не володіють достатньою естетичністю. Все більше водіїв переходять на новий вид Автомобіль EVA, які зарекомендували себе як надійні і практичні, придатні для будь-яких погодних умов.

Третій вид Автомобіль це 3D килимки. Вони мають поліпропіленову основу і флокированіє зовнішню сторону. Вони не належать ніяким чином до велюровим коврикам як багато хто думає, але при цьому на відміну від велюрових (текстильних, ворсових) мають борт по краю. Випускаються на 90% китайськими та корейськими фірмами виробниками. Цінова категорія у цих Автомобіль набагато вище ніж у текстильних Автомобіль. 3D килимки дуже вибагливі у використанні, вимагають покупки додаткових коштів для чистки.

Четвертий вид Автомобіль це нові автомобільні килимки EVA. Матеріал має ячеестую структуру. Склад матеріалу вспенений полімерний матеріал етиленвінілацетат. Мають безлічі варіантів забарвлення. Край килимка обробляється тасьмою різного кольору. Багато автолюбителів вже користуються цими килимками.

У нашому Інтернет-магазині "Rezina24.in.ua" представлений великий вибір автомобільних килимків в салон і багажник за найнижчими цінами в країні!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 476 (всього 32 сторінок)