Facebook Instagram

Автомобильные мониторы и тв

Автомобільний монітор - пристрій, що встановлюється в салон транспортного засобу. Воно допомагає в парковці, розважає водія і пасажирів під час довгого шляху або зупинок. Функції різних автомоніторів відрізняються досить сильно - якщо ви плануєте покупку такого приладу, потрібно чітко уявляти, для якої мети він вам необхідний.

Різновиди:

Існує кілька методів класифікації автомобільних моніторів. За призначенням їх можна розділити на три групи:


паркувальні монітори;

автомобільні телевізори;

мультимедійні розважальні центри.

Паркувальні автомобільні монітори відносяться до найпростіших моделей. Їх головне завдання - допомогти водієві успішно припаркуватися. Для роботи пристрою підключають до камери заднього виду, яка входить в комплект з монітором або купується окремо. Таку камеру зазвичай кріплять на бампер або встановлюють в рамку номерного знака.

Мультимедійні розважальні центри - це самі функціональні автомобільні монітори. Як і описані вище моделі, вони можуть підключатися до відеокамер і оснащені приймають телевізійний сигнал тюнером, але на цьому їх можливості не закінчуються. Такі монітори часто забезпечені програвачем DVD, мають роз'єм USB і рідери для читання карт пам'яті MMC, SD і MS, дозволяючи переглядати фото і відео з зручних носіїв інформації.


Порівняння товарів (0)


2-DIN DVD Монітор Mystery MDD-7300S
2-DIN DVD Монитор JVC KW-NSX600EE
2-DIN DVD Монитор JVC KW-NSX700EE
2-DIN Монітор MYSTERY MDD-6240S
LCD дзеркало Falcon MIR-402S-M10 (Audi)
LCD дзеркало Falcon MIR-402S-M11(BMW)
Монітор Falcon MON-401
Монітор Falcon MON-401
Монітор Falcon MON-402
Монітор Prime-X M-036-A
Монітор Prime-X M-50
Монітор RS MH-101B
Показано з 1 по 15 із 25 (всього 2 сторінок)