Facebook Instagram

Автопылесосы

Цілком очевидно, що більшість автовласників хочуть бачити салон свого автомобіля чистим і доглянутим. Для одних - це другий дім, для інших - важливо пересуватися в комфортних умовах. Абсолютно не обов'язково регулярно користуватися послугами мийки, щоб тримати салон в чистоті, а достатньо придбати якісний автомобільний пилосос. Погодьтеся, приймати рішення, вибирати з декількох варіантів буває неймовірно складно, а ось основне завдання залишається - купити хороший пилосос в машину. Для того, що б полегшити процес вибору автопилососа, який буде відповідати саме вашим потребам, ми підготували опису основних параметрів, що характеризують пристрій

Перш за все, необхідно врахувати тип прибирання, що ви плануєте робити. Виробники пропонують автопилососи для сухого прибирання та миючі (можуть збирати рідину).

Автопилосос для сухого прибирання - цей вид підрозділяється на пристрої, оснащені фільтрами (утримують алергени і шкідливі речовини всередині) і аквафільтром (зменшує кількість пилу при виході з пилососа).

Автопилосос для вологого прибирання - це пристрій підходить для генерального прибирання, очистить від пилу, піску, прибере бруд і навіть розтанув сніг.

У нашому Інтернет-магазині "Rezina24" представлений великий вибір автопилососів.


Порівняння товарів (0)


Автопилосос Ring RVAC0
Автопилосос Ring RVAC1
Новинка
Автопилосос Voin V-80
Автопилосос Voin VC-280
Автопилосос Voin VL-330
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)