Facebook Instagram

Лампы переноски

Лампа перенісна - мобільне джерело світла, призначений для освітлення важкодоступних місць при виконанні ремонтних та інших робіт.

Недолік світла - одна з головних проблем, з якою доводиться стикатися кожному з нас при виконанні самих різних робіт будинку, в гаражі або на своєму робочому місці. Особливо гостро ця проблема постає при ремонті автомобіля - темрява в моторному відсіку або під машиною не дозволяють діяти швидко і ефективно. Рішення проблеми є, причому відомо воно давно - це різного роду переносні лампи (або просто перенесення), які можна піднести до місця робіт при нестачі світла.

Переноски можуть виручити в сотнях різних ситуацій: при згаданому вже ремонті автомобіля, в домашньому ремонті, при необхідності що-небудь зробити в темних приміщеннях (підвалах, сараях, підсобках) або в темний час доби на вулиці, і т.д. Але, щоб переносна лампа дійсно була корисною в господарстві, її необхідно правильно вибрати - зробити це допоможе знання про існуючі лампах, їх особливості та характеристики.

У нашому Інтернет-магазині "Rezina24" представлений великий вибір перенісних ламп по самим вигідним цінам.


Порівняння товарів (0)


Інспекційна лампа Ring REIL2750
Інспекційна лампа Ring REIL3100
Інспекційна лампа Ring REIL3200HP
Ліхтар RING RIL51
Ліхтар RING RIL52
Ліхтар RING RIL54
Ліхтар RING RIL80
Ліхтар RING RRL570
Ліхтар RING RT5148
Ліхтар RING RT5178
Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)