Facebook Instagram

Лампы переноски

Лампа перенісна - мобільне джерело світла, призначений для освітлення важкодоступних місць при виконанні ремонтних та інших робіт.

Недолік світла - одна з головних проблем, з якою доводиться стикатися кожному з нас при виконанні самих різних робіт будинку, в гаражі або на своєму робочому місці. Особливо гостро ця проблема постає при ремонті автомобіля - темрява в моторному відсіку або під машиною не дозволяють діяти швидко і ефективно. Рішення проблеми є, причому відомо воно давно - це різного роду переносні лампи (або просто перенесення), які можна піднести до місця робіт при нестачі світла.

Переноски можуть виручити в сотнях різних ситуацій: при згаданому вже ремонті автомобіля, в домашньому ремонті, при необхідності що-небудь зробити в темних приміщеннях (підвалах, сараях, підсобках) або в темний час доби на вулиці, і т.д. Але, щоб переносна лампа дійсно була корисною в господарстві, її необхідно правильно вибрати - зробити це допоможе знання про існуючі лампах, їх особливості та характеристики.

У нашому Інтернет-магазині "Rezina24" представлений великий вибір перенісних ламп по самим вигідним цінам.


Порівняння товарів (0)


Інспекційна лампа Ring REIL2750
Інспекційна лампа Ring REIL3100
Інспекційна лампа Ring REIL3200HP

Special! 20%

Гнучкий світлодіодний ліхтар TOPTUL JJAT0605

Special! 20%

Special! 20%

Топ продажів
Ліхтар LED складаний акумуляторний 6+1 (Made in GERMANY) WL-0601
Ліхтар RING RIL51
Ліхтар RING RIL52
Ліхтар RING RIL54
Ліхтар RING RIL80
Ліхтар RING RRL570
Ліхтар RING RT5148
Ліхтар RING RT5178
Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)