Facebook Instagram

Радар-детекторы

Якщо ви збираєтеся в дорогу і хочете запобігти небажаним фінансові витрати, то потрібно просто купити радар-детектор. Радар-детектор (антирадар) - це невелике електронний пристрій, який виявляє радари і фото-радарні комплекси, що випромінюють радіохвилі або лазерні промені на певних частотах. На відміну від антирадара - це пасивний приймач, що не заглушає сигнали, а тільки їх обробляє.

Найбільш поширеними вимірювачами швидкості і радарами в Україні є наступні: Візир, Радіс, Беркут, Іскра, Сокіл, Арена, ЛІСД, Луч, Бар'єр. Серед частотних діапазонів переважають діапазони К, Х, L (Laser). Кращими радар-детекторами можна назвати моделі середнього і високого цінового рівня. Правило просте: гарна якість за трохи більшу ціну. А якщо згадати величезні штрафи за перевищення швидкості на дорозі, то пристрій стає просто незамінним помічником, і, можете бути впевнені - дуже швидко окупиться.

Загалом, щоб зберегти свої заощадження і вберегти свої нерви, тепер достатньо буде просто купити антирадар - і ніякі там візира або радари не стануть вас турбувати і можна про них забути взагалі. Помірна ціна на антирадар не залишить байдужим нікого.

У нашому Інтернет-магазині "Rezina24" представлений великий радар детекторів по самим вигідним цінам.


Порівняння товарів (0)


Радар детектор Playme Forever
Радар детектор Playme Hard 3
Радар детектор Playme Quick 2
Радар детектор Playme Quick 3
Радар детектор Playme Silent 2
Радар детектор Playme Soft
Радар детектор Sho-Me 1785
Радар детектор Sho-Me 1795
Радар детектор Sho-Me 200
Радар детектор Sho-Me 520
Радар детектор Sho-Me 525
Радар детектор Sho-Me 530
Радар детектор Sho-Me 545 White
Радар детектор Sho-Me 610
Радар детектор Sho-Me 620
Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)