Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1

Радар-детектор — це приймач радіосигналу поліцейського радара, призначеного для вимірювання швидкості автомобіля, що рухається. Радар-детектор своєчасно попереджає водія про наближення до небезпечної ділянки дороги, де здійснюється контроль швидкості руху транспорту. Радар-детектор допомагає не тільки заощадити гроші, але і зберегти здоров'я і життя водія, пасажирів і пішоходів.

Чим відрізняється радар-детектор від антирадара?

Радар-детектор — це пасивний приймач сигналу визначеної частоти, не пригнічує приймається сигнал посиленим сигналом тієї ж частоти, що попереджає водія про те, що в радіусі своєї дії він виявив сигнали певних частотних діапазонів. Дані пристрої не заборонені до продажу та використання на території Росії та більшості інших країн світу.

Антирадар — це активний глушник сигналу. При виявленні сигналу визначеної частоти включається режим придушення — випромінювання більш сильного сигналу, спотвореного модуляцією (шумом). Використання подібних пристроїв заборонено законодавством, оскільки такі прилади є потужними випромінювачами радіосигналів в частотах, заборонених для використання приватними особами.

За використання активних приладів, які випромінюють спотворені сигнали і порушують роботу поліцейських радарів зокрема, передбачено покарання: конфіскація пристрої та штраф у розмірі декількох десятків мінімальних розмірів оплати праці. Всі пристрої, які представлені в роздрібних точках продажів на території Росії та України, — це виключно радар-детектори — пасивні приймачі радіосигналів поліцейських радарів, помилково іменовані «антирадарами».

                                                                                                                                                          

Що таке помилкові сигнали і як мінімізувати кількість помилкових попереджень радар-детектора?

Помилкові сигнали — це радіосигнали сторонніх пристроїв, що працюють в діапазонах поліцейських радарів, але не мають до них ніякого відношення. Наприклад, автоматичні двері магазинів, можуть працювати в X - та K-діапазонах, сигнали супутникового обладнання можуть виявлятися радар-детектором в X-діапазоні, на прилеглих до аеропортів територіях можуть виявлятися радіосигнали всіх діапазонів, а також сигнали лазера.

В радар-детектори застосовуються програмні та апаратні методи захисту від помилкових радіосигналів. Апаратні методи передбачають встановлення спеціалізованих фільтрів в приймальне пристрій радар-детектора, а програмні методи включають в себе особливі алгоритми, здатні ідентифікувати сигнал радара і відсікти його сигнал від перешкод. Але іноді цих методів не досить буває, особливо при використанні радар-детектора в міських умовах з великою кількістю перешкод від сторонніх пристроїв. Для этого у всех современных радар-детекторов предусмотрено ручное изменение чувствительности прибора — переключение между режимами «Город» и «Трасса». В зависимости от «помеховой» обстановки водитель самостоятельно может настраивать чувствительность своего устройства и минимизировать количество ложных срабатываний радар-детектора. Некоторые модели позволяют отключать диапазоны, не используемые на данной территории, а также изменять уровень уменьшения чувствительности сигнала.

            На каком расстоянии от радара детектор предупреждает водителя об «опасности»?

                     

 Радиус действия современного радар-детектора в 5—8 раз превышает радиус действия полицейского радара. Радар-детекторы способны обнаружить активный радар ДПС в городских условиях на расстоянии 1—3 км, а на открытой местности радиус действия прибора способен достигать 5 км. Максимальное расстояние, при котором показания полицейского радара устойчивы и достаточны для достоверного измерения и фиксации скорости автомобиля, составляет 300—350 м. Радиус работы камеры фиксации скоростного режима — 50—100 м. Водій, що використовує радар-детектор, завжди встигне завчасно знизити швидкість автомобіля і уникнути неприємних штрафів. А в разі, коли радар-детектор прийняв сигнал «помилкового» радара, інформують свого власника про небезпечній ділянці дороги, — істотно знижується ризик шкоди здоров'ю та життю водія і його пасажирів.

Радар-детектори

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Категорії
Виробник
  • 16
  • 15
  • 6
  • 3
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Гарантійний термін, міс 
Наявність
  • 40
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24