Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1
ШИНИ NANKANG
Завод Nankang вважається найбільшим виробником гуми на території Тайваню. Він має багату історію, а також займає провідні місця за якістю продукції. Компанія користується повагою і довірою не тільки серед покупців, але і у виробників світового рівня. Продукцію Нанканг поширюють по всьому світу офіційні дистриб'ютори. Постійно поліпшується якість гуми, ведуться розробки інноваційних технологій матеріалів. Застосовується тільки сучасне якісне та надійне обладнання. Продукція повинна забезпечити повноцінний комфорт під час руху, безпеки водія та пасажирів транспортного засобу.

Заснована компанія Nankang була в лютому 1959 року. На сьогоднішній день капітал компанії складає більше 3 млрд. доларів. Головний офіс компанії знаходиться в р. Тэйпэй в Тайвані. Виробничі потужності знаходяться в Китаї. Девіз компанії: «Інновація, прагматизм, довіра». Компанія розвивалася в умовах жорсткої конкуренції. Саме тому якість продукції постійно поліпшувалося, щоб завоювати споживачів і отримати постійних замовників на продукцію. Фахівці компанії постійно навчаються, вдосконалюю свої навички. У 1973 році компанія почала випускати шини Nankang для вертольотів. Вони першими почали виробляти шини зі сталевим кордом в Тайвані. З кінця 70-х років компанія займається виробництвом радіальних шин. У 80-х роках компанія почала виробляти автомобільні шини для легкових і вантажних видів транспорту. Продукція проходить контроль якості в КНР і міжнародних організаціях. Нею отримано сертифікати E4-Mark, які дозволяють експортувати продукцію в Європу. Також компанія має сертифікати ISO-9001 від DNV і BCI. У середині 90-х компанія отримала сертифікат якості від компанії Ford Motor. Також є сертифікат, що підтверджує якість менеджменту компанії ISO-14001.

Компанія постійно розширює асортимент продукції. На сьогоднішній день шини Nankang випускаються для всіх типів автомобілів.
ЗИМОВІ ШИНИ
Моделі зимових шин: Nankang SV-1, SW-5, S-600, N-850, SN-1 і т. д. Зимові шини Нанканг мають чіткий симетричний спрямований рисунок, який забезпечує прекрасне зчеплення з дорожнім покриттям. Широкі поздовжні канавки забезпечують відведення бруду і води з місця контакту. Спеціальні канавки і ламелі забезпечують стійкість автомобіля на дорозі. Ребра жорсткості відповідають за стабільність управління чітке реагування автомобіля на рульові руху водіїв.

Спеціальний склад гуми дозволяє шинам залишатися пружним у найлютіші морози. Зимові шини випускаються з шипами і без.
ЛІТНІ ШИНИ НАНКАНГ
Літні моделі Nankang представлені шинами NS-II, XR-61, N-809K, Asterix AS-1, NS-I, EX-601, Nankang EX-500, CX-668, NE-826, SP-5, N-990, N-890 і т. п.

Літні шини Нанканг мають симетричний направлений рисунок протектора, безліч канавок і ламелів, щоб забезпечити максимальний відвід води. Спеціально розроблений дизайн та розміщення канавок дозволяє прибирати воду не під автомобіль, а в бік. Широкі поздовжні канавки, жорстке центральне ребро забезпечують стійкість автомобіля на дорогах. Спеціальний склад шин гарантує мінімальний знос і хороше зчеплення з дорожнім покриттям, як сухим, так і мокрим. Літні шини підходять для легкових, вантажних автомобілів, позашляховиків.
ВСЕСЕЗОННІ ШИНИ
Моделі всесезонних шин: EA-603, N-889, N-168, N-830 і інші. Всесезонні шини Nankang мають несиметричний малюнок протектора. Глибокі канавки і ламелі забезпечують високу прохідність на засніжених дорогах, а також відвід води в літній час. Спеціальна конструкція бічного ребра дозволяє забезпечити стійкість і стабільність автомобіля на дорозі. Всі шини нешиповані. Вони розраховані на легкові авто, 4х4 позашляховики.
Групи товарів та послуг

Шини Nankang

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 15
Категорії
Виробник
  • 346
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24