Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1

Компанія «РОСАВА» (раніше Білоцерківський шинний завод) сьогодні є закритим акціонерним товариством «РОСАВА», працює з 1972 року.

За ці роки компанія виробила понад 170 млн. шин, які пройшли мільйони кілометрів по дорогах світу. У компанії накопичені багатющі традиції, досвід і знання, які необхідні для виробництва високотехнологічної продукції.

Але час диктує нові вимоги, і компанія не зупиняється на досягнутому.

Сьогодні ЗАТ «РОСАВА» ― найбільший в Україні виробник шин, одна з провідних за якістю виробленої продукції компанія в країнах СНД.

Це високотехнологічна і соціально відповідальна компанія, що використовує в роботі сучасні стандарти та принципи менеджменту.

Основним видом діяльності є виробництво автошин під двома торговими марками «ROSAVA» і «VALSA». Одним з напрямків розвитку є робота з off-take проектів (виробництво шин для зарубіжних замовників Німеччини, Туреччини, Великобританії, Росії та ін).

Маючи найкращі в СНД високотехнологічне резиносмесительное обладнання, компанія «РОСАВА» виробляє також товарні гумові суміші для інших виробників. Освоєно виробництво гумотехнічних виробів.

ЗАТ «РОСАВА» розташоване в південно-східній частині міста Біла Церква, в 80 км від г. Київ. Зручне географічне положення компанії, наявність залізничних шляхів сполучення і автомагістралі Київ-Одеса, дозволяє здійснити у термін постачання продукції споживачам України і партнерам із зарубіжжя.

ПРОДУКЦІЯ

Широкий асортимент шин – понад 150 типорозмірів – проводиться для легкових, легких вантажних, вантажних автомобілів, сільськогосподарської і будівельно-дорожньої техніки.

Шини для легкових автомобілів виробляються в економ сегменті з маркуванням (ВС і БЦ). Крім того, з 2006 року і в медіум сегменті – (WQ-зимові, SQ-річні).

Шини медіум-класу експортуються в 36 країн світу. В Україні їх широко використовують автовладедьцы іномарок класу В та С.

Близько 60% від загального обсягу всього асортименту шин реалізується на внутрішньому ринку, інші шини експортуються в більш ніж 50 країн Європи, Азії, Африки, Північної і Південної Америки, а також країни СНД.

ВИРОБНИЦТВО

Модернізація виробництва 2005-2010 р. р.

Для того щоб випускати продукцію відповідає зростаючим вимогам споживачів, у компанії здійснено перший етап комплексної програми модернізації виробництва (2005-2010 р. р.) c впровадженням сучасних технологій, використанням нових екологічно чистих видів сировини та розпочато другий (2011-2014 р. р.).

2005 р.

Закуплено і освоєно сучасне програмне забезпечення ― Pro/Engineer (США) і «Каскад» (Росія) ― висока точність розрахунку характеристик шин на стадії проектування, що дозволило проектувати шини нових поколінь і скоротити термін розробки і виведення нових продуктів на ринки.

2006 р.

Введено в експлуатацію новий універсальний протекторний агрегат «Триплекс» німецької фірми Berstorff ― стало можливим виробництво протектора з 3-х нових видів гумових сумішей, виробляти шини медіум-класу

2007 р.

 Введено в експлуатацію стенд «Ока» ― випробування і контроль параметрів шин в різних швидкісних режимах до 240 км/год.

2008 р.

 Введена перша лінійка форматорів-вулканізаторів фірми «Harburg Freudenberg» (Німеччина) ― стабільність якості, розширення асортименту легкових шин з посадковим діаметром обода 16 і 17 дюймів, потужністю 600 тис. шин на рік.

Насосно-компресорне обладнання «Samsung» ― раціональне споживання електроенергії, унікальне обладнання, що не має аналогів в Україні.

2009 р.

Агрегат по виготовленню бортових кілець «Либепал» фірми «Vipo» (Словаччина) ― це дало можливість значно покращити показники динамічного дисбалансу і силової неоднорідності шин

2010 р.

Введено в експлуатацію автономний енергозберігаючий джерело Viessmann Vitomax (Німеччина) ― побудований для обслуговування виробничих ділянок вантажних і сільськогосподарських шин

початок 2011 р.

Установка і запуск другої лінії форматорів-вулканізаторів фірми «Harburg Freudenberg» (Німеччина) потужністю 600 тис. шин на рік.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ

  • ISO 9001:2008 від компанії TNO Certification b.v.(Нідерланди)
  • Сертифікати на відповідність рівня шуму вимогам ЕК (IGTT a.s.)
  • Сертифікат на відповідність якості INMETRO (Бразилія)
  • Технічні результати незалежних випробувань компанією " Cooper Tire&Rubber Company Europe LTD – Англія
  • Міжнародні правила 30 ЄЕК ООН, 50 ЄЕК ООН, 54 ЕЕК ООН
  • Система сертифікації Російської Федерації, Республіки Білорусь
  • Сертифікат УкрСЕПРО (Україна).

 

ПАРТНЕРИ

Компанія будує відносини з клієнтами, торговими партнерами та автоскладальними підприємствами на принципах поваги, взаємної розвитку і довгострокового взаємовигідного співробітництва. Успіх діяльності партнерів ― успіх компанії. Це і торговельні партнери ― дилерська мережа в Україні і Торговельні доми «РОСАВА» в Києві і Москві, автоскладальні компанії України, Росії та Білорусі:
ХК «АвтоКрАЗ», Корпорація «УкрАвто», Корпорація «Богдан», ВАТ «Червона зірка», ВАТ «Уманьфермаш», ВАТ НП «Білоцерківмаз», ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», ТОВ КЗ «РостСельмаш», ТОВ «Брянський Арсенал», РУП «Гомсельмаш» (РБ).

 

НАГОРОДИ

Висока якість продукції ЗАТ «РОСАВА» підтверджено численними вітчизняними і міжнародними нагородами. Їх у компанії більше 50-ти.

Шини Rosava

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6
Категорії
Виробник
  • 125
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24