Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1
ШИНИ БЕЛШИНА
Відкрите акціонерне товариство «Белшина» є одним з найбільших підприємств на європейському ринку. Компанія включає в себе кілька заводів: завод масових шин, завод великогабаритних шин, механічний завод, завод сверхкрупногабаритных шин. Крім того існують інші відділи, які необхідні для організації такого великого підприємства, а також збуту продукції та об'єктів соціальної сфери.

У компанії працює тільки самий висококваліфікований персонал, а заводи оснащені новітнім обладнанням найвищого технічного рівня. Крім того якість продукції забезпечується впровадженням передових досягнень науки і техніки, хорошою організацією і культурою виробництва.

Численний асортимент продукції «Белшина» постійно розширюється, при цьому враховуються вимоги споживачів та досягнення промисловості. Також підвищується і якість продукції. Варто сказати, що ВАТ «Белшина» стала першою компанією, освоїла серійний випуск вантажних цельнометаллокордных шин серед всіх країн СНД.

Пріоритетними завданнями компанії є виробництво якісної продукції, розширення номенклатури шин, отримання прибутку для економічних і соціальних членів підприємства, а також залучення покупців за допомогою оптимізації товароруху і створення власної збутової мережі.

Завдяки довговічності і надійності шини здобули високу репутацію у вітчизняних і зарубіжних покупців. У республіці Білорусь шини Белшина закуповують такі найбільші підприємства як «МТЗ», «МЗКТ», ВАТ «Амкодор», ПО «БелАЗ», «МАЗ», РУП «Гомсельмаш» і багато інших. Компанія співпрацює з 51 країною по всьому світу. Продаж ведеться в Європі, Азії, Близькому Сході, Африці, в Південній і Північній Америці.

У Росії ця марка придбала також досить високу популярність серед покупців. На російському ринку їх оцінюють як дуже надійні і комфортабельні шини.

Компанія «Белшина» проводить гнучку цінову політику. Постійно проводяться маркетингові дослідження.

Компанія багато вклала у розвиток економіки своєї країни, а також інтегрувала її у світову політику. За це Товариство було удостоєний «Золотого Глобуса» і «Арки Європи». Шини Белшина постійно отримують золоті, срібні та бронзові медалі на виставці «Шини, ГТВ і каучуки», яка проводиться в Москві.
МОДЕЛЬНИЙ РЯД АВТОМОБІЛЬНИХ ШИН БЕЛШИНА
Модельный ряд «Белшина» необычайно широк. Компания выпускает более 200 типоразмеров шин на все виды автомобилей: легковые авто, грузовые, строительно-дорожные, большегрузные и подъемно-транспортные машины, автобусы, электротранспорт, различные сельскохозяйственные машины.

Почти все шины Белшина, выпускаемые предприятием, являются радиальными. Вся продукция предприятия защищена патентами на внешний вид и конструкцию.

У шин имеются несколько своих главных особенностей. Например, зимние шины имеют протектор, на котором расположены широкие канавки для лучшего отвода воды и слякоти. Это нужно для лучшей безопасности и комфорта вождения. Кроме того выпуклости на протекторе улучшают сцепление с дорогой и не дают шинам скользить. Большое количество ламелей, сделанных в виде ножевых прорезей, уменьшают вероятность заноса и предотвращают скольжение автомобиля.

На разных моделях шин протектор имеет различные рисунки. Эти рисунки подразделяются на:

— дорожный;
— зимний;
— универсальный;
— карьерный;
— малюнок підвищеної прохідності;
— спрямований.

Шини Белшина

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 11
Категорії
Виробник
  • 241
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24