Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1
МАТАДОР
Торгова марка «Матадор» колись з'явилася в Словенії, її засновником є німецький концерн Continental A. G. На сьогоднішній день бренд встиг пропрацювати з успіхом більше п'ятдесяти років, і протягом усього цього часу найголовніший принцип їх був у тому, щоб найбільш швидким чином впроваджувати інновації, з тим, щоб робити своїх покупців задоволеними. Також головний відмітний ознака бренду – невисока ціна шин, при досить якісних їздових характеристиках.

Покришки зі Словаччини відомі у всьому світі, як м'які, малошумні і якісні. Такі шини були і будуть затребувані. Бренд має асортимент з численних моделей, які чудово підходять для будь-якого типу автомобіля – не тільки для літа, але й для зими, в тому числі.
СЛОВАЦЬКІ ШИНИ В україні
Украинмкий ринок вже давно встиг визнати дану компанію надзвичайно сильним гравцем, у якого є вельми лояльні прихильники. Шини словацького виробництва привертають до себе не тільки низькими цінами, але і видатним асортиментом. Ціноутворення тут прозоре і розумне, цінова політика – достатньо обґрунтована. До того ж, кожен, хто обирає шини Матадор, завжди знає, що отримає стабільно якісний продукт, про що свідчить цілий ряд сертифікатів – і європейських стандартів, і навіть світових.

Не варто забувати, що родоначальником є німецький концерн, і він протягом усього півсотні років встиг вкласти чимало коштів на те, щоб розробити велику кількість інновацій, проводити дослідження за всіма дочірнім підприємствам. У результаті весь модельний ряд бренду постійно оновлюється. З'являються все нові і нові моделі, з кожним новим поколінням все більш функціональне.
ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ
Насправді, якщо врахувати який шлях на даний момент вже встигли виконати технології, то складно уявити, що в області звичайної гуми для автомобілів можна придумати щось по-справжньому нове. Однак не тільки можна, але і регулярно придумується. Наприклад, згадане в цьому матеріалі бренд, буквально, сезон за сезоном займається тим, що привносить у свої вироби щось оновлене і вдосконалене.

У компанії величезна кількість уваги приділяється тому, щоб кожен з нижче перерахованих параметрів розвивався разом з іншими:

- зменшення гальмівного шляху;
- контроль гуми при заносі;
- підвищення стійкості за курсом.

Всі лінійки зимових шин Matador компанії помітно орієнтовані на те, щоб максимально забезпечувати зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям. Так як в російському кліматі взимку завжди багато снігу, то така спрямованість інженерів компанії надзвичайно імпонує російським споживачам.

За проведеним серед них опитувань з'ясувалося, що торгова марка Матадор обрана ними відразу з кількох причин: унікальний подвійний малюнок протектора, який зміцнює і підвищує зчеплення з трасою, а також центральні ребра протектора, що дають стійкий, стабільний контроль над автомобілем при русі по трасі.

Тягове зусилля помітно посилюється завдяки словацької гумі, яка має спеціальну систему «кишень», на який, власне, і розділений малюнок протектора.

Шини Matador

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 15
Категорії
Виробник
  • 349
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24