Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1
ШИНИ MINERVA
Minerva — молода фірма, спочатку є приватним підприємством. Вона була створена в Бельгії в 1992 році. Починаючи з 2009 року займається виробництвом шин. Спочатку пропонувалося кілька протекторів і 15 шин різних розмірів. В даний час продукція даної фірми користується великою популярністю у всьому світі і успішно продається у понад 40 країн світу. Основне виробництво шин розташоване на заводах Nokian і Continental у Росії та Китаї. Шини виробляються на сучасному обладнанні з використанням передових технологій і проходять електронний контроль якості. Вони відповідають усім світовим стандартам і сертифіковані для Америки і Європи.

Minerva є найпопулярнішою приватною маркою на європейському ринку і продає понад 1 млн. шин на рік.

Всі шини мають:
- стабільність на високих швидкостях;
- чудовою керованістю на різних дорожніх покриттях.
ЛІТНІ ШИНИ
Літні шини Minerva володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками, які досягнуті за рахунок спеціально розроблених протекторів. Спеціальна система ламелей з добре продуманими водоотводящими каналами, зводить ефект аквапланування до мінімуму.

Також шини мають прекрасне зчеплення з дорожнім покриттям за рахунок застосування спеціальних добавок в гумову суміш і великої кількості невеликих прорізів по всьому протектору. За рахунок цього зменшився шумовий ефект при їзді. Шини мають чудову курсову стійкість і плавність ходу.
ВСЕСЕЗОННІ ШИНИ МІНЕРВА
В процесі виробництва всесезонних шин використовувалася спеціальна технологія, що поєднує в собі властивості літніх і зимових шин. Це дозволило отримати шини, що володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками в будь-яку пору року (зима, літо, осінь, весна).

Шини мають глибокий протектор, виготовлений зі спеціальної гумової суміші, що дозволило підвищити прохідність, і збільшити зчеплення з дорожнім покриттям.

Спеціальна гумова суміш збільшила пляма контакту, а, отже, і керованість. Шини Minerva володіють мінімальним рівнем шуму і прекрасної курсовою стійкістю. Мінімальний ефект акваплавнирования досягнуто за рахунок застосування великої кількості ламелей і спеціальних водовідвідних каналів.

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам ці шини користуються великим попитом у всьому світі.
ЗИМОВІ ШИНИ
У процесі розробки зимових шин особливу увагу було приділено безпеки і керованості на будь-якому дорожньому покритті в зимовий період. Спеціально розроблені протектори володіють підвищеною міцністю, яка досягнута за рахунок застосування посиленого корду. Розташування блоків і відстань між ними були оптимально підібрані для підвищення самоочищення. Внаслідок цього збільшилася прохідність.

Спеціальні добавки в гумову суміш дозволили зберігати гумі свою еластичність при негативних температурах. При цьому шини Minerva мають мінімальний шумовий ефект. Блоки, розташовані в центральній частині протектора, збільшують курсову стійкість, підвищуючи зворотний зв'язок. Кількість відгуків на шини Minerva — 45 шт;
Групи товарів та послуг

Шини Minerva

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
Категорії
Виробник
  • 66
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24