Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1
AMTEL
Одним з найбільших європейських виробників автомобільних шин є компанія Amtel — міжнародного рівня, у якої є активи не тільки в Нідерландах, але навіть і в Росії. Всього в цю групу входить чотири підприємства, два російських шинних комплексу – на Поволжі й у Воронежі, а також завод в Нідерландах, і ще одне хімічне підприємство в Кемерово.

На російських підприємствах даної торгової марки сьогодні випускається широкий асортимент шинної продукції, причому, мова йде не тільки про легкових або вантажних машинах, або навіть сільськогосподарської техніки, але в тому числі і про авіації – на заводах бренду роблять покришки для літаків. Також не забуті велосипеди та спеціальна техніка.

Компанія власник входить в список трьох лідируючих на російському ринку компаній. Судячи за статистикою десятирічної давності, тоді обсяг виробництва в Росії складав приблизно 14 мільйонів одиниць шин. Приблизно половина від всіх випущених покришок – це або легковантажні, або пасажирські шини.

У компанії «Амтел» є навіть власний науково-дослідний центр, де відбувається розвиток конструкторської думки. Є власна сировинна база і широка мережа дистриб'юторів. Продаж цієї продукції зачіпляє не тільки Росію і країни колишнього СНД, але і Близький Схід, Європу і навіть Африку. У Росії клієнти компанії – це всім відомі виробники автомобілів, такі як ГАЗ, KIA, УАЗ і так далі.
ОНОВЛЕННЯ
2005 рік був відзначений знаковою подією – у групу компаній увійшов виробник шин з Голландії, причому не який-небудь, а преміум-класу. Сьогодні ми знаємо його під назвою Vredestein Banden b.v. В першу чергу, ця компанія відома у світі тим, що регулярно пропонує цікаві дизайнерські продукти і рішення, які розробляються спільно з геніями з італійського бюро промислового дизайну. Воно називається Giugiaro Design.

Вартий уваги той факт, що, незважаючи на присутність у Нідерландах потужностей для випуску шин Vredestein примудряється організовувати виробництво продуктів з аутсорсинговому принципом – субпідрядники присутні в Індії і Малайзії, Індонезії та Таїланді.

Що стосується обсягів, то Амтел каждый год реализует примерно четыре миллиона шин. Бренд сейчас занимает около двух процентов всего рынка Европы, и имеет там весьма ветвистую сеть дистрибьюторов. Продукция также реализуется и по ту сторону Атлантики – в Северной Америке. Есть потребители и в юго-восточной Азии. В Германии продукты шинных заводов потребляют примерно в размере тридцати процентов от выпускаемого объема. 

Кілька останніх років були відзначені значними вливаннями коштів у модернізацію виробничих ліній. Саме завдяки цьому компанія встигла створити на одній і тій же площадці випуск багатого і повноцінного асортименту високоякісних автомобільних шин, які відповідають всім критеріям сучасності. Будь-які типи, будь-які розміри – на смак і гаманець споживача.
Групи товарів та послуг

Шини Amtel

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Категорії
Виробник
  • 46
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24