Продавець Rezina 24 розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380951961123
+380632134482
+380974845720
  • picture 1

«Присадка» - речовина, що додається в паливо в цілях поліпшення його експлуатаційних властивостей. ((Технічний Регламент ТР ТЗ 013 / 2011) Пункт 35 Технічного Регламенту «Про вимоги до автомобільного та авіаційного бензину, дизельного і суднового палива, палива для реактивних двигунів і топкового мазуту», затверджений постановою Уряду Російської Федерації від 27 лютого 2008 року № 118).

Згідно з енциклопедичним визначенням присадки до палива - речовини, що додаються до рідких палив (бензину, авіаційного гасу, дизельного і котельного палива) для поліпшення їх експлуатаційних властивостей. Функції, властивості і ефективність присадок, їх сполучуваність, будуть різні в залежності від якостей вихідного палива. Середній вміст присадки в паливі всього соті-десяті частки відсотка, лише деякі додаються в обсязі до 2% і більше).

Присадки є продуктом нафтохімічного синтезу, це вуглеводневі і элементоорганические з'єднання різних типів і класів, в тому числі низькомолекулярні речовини поверхнево-активні та полімери. Присадки мають різні області застосування, склад і властивості. Їх використання вимагає спеціальних знань і досвіду. Адже навіть речовини, номінально належать до однієї категорії, скажімо «депресорні присадки», в залежності від складу і виробника можуть мати абсолютно несхожий механізм дії та специфічну технологію введення в паливо. У зв'язку з цим важливо, щоб виробники і постачальники присадок інформували споживача про всі особливості речовини, надавали професійні консультації технолога і повний пакет документів. Лише в цьому випадку можна з упевненістю користуватися продукцією і розраховувати на її ефективність. Не дотримання умов застосування присадок може привести до істотної зміни їх дії.

Требования к качеству сырья определены соответствующими ГОСТ (ТУ) на присадки, техническими регламентами. В связи с этим крайне важно, чтобы производитель имел подтверждение соответствия автомобильного бензина и дизельного топлива действующим нормам. А также проводились испытания образца продукции после смешения. Эффективность и качество присадок оценивают по нескольким методам, включающим определение физико-химических свойств самой присадки (или раствора ее в топливе) и испытание топлив с присадками в эксплуатационных условиях.

Використання присадок дозволяє покращувати одні якості палива, не впливаючи на інші. Це завершальний етап корекції властивостей продукту, які з деяких причин не можуть бути забезпечені попередніми стадіями виготовлення. Вони не можуть замінити таких важливих моментів, як правильний технологічний процес, своєчасна модернізація обладнання та контроль якості на виробництві. Однак присадки дозволяють зробити виробництво якісного палива більш вигідним, простим і безпечним.

Присадки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Категорії
Виробник
  • 6
  • 5
Фільтри
+380951961123
+380632134482
+380974845720
Rezina 24
Виталий
Украина Львівська область Львів
rezina_24